top of page
Search

EXTRALIGA MUŽI VO VOLEJBALE - 2. kolo: VKM Stará Ľubovňa - TJ Spartak Myjava 0:3 (-14, -21, -22)

EXTRALIGA MUŽI VO VOLEJBALE - 2. kolo:

VKM Stará Ľubovňa - TJ Spartak Myjava 0:3 (-14, -21, -22)

Rozhodovali: Daruľa a Malík, 40 divákov. S. Ľubovňa: Margicin 2, Bittner 4, Buvalič 7, Billík 2, Kandráč 12, Haky 4, liberá T. Senko a Runčák (Malachovský 0, Kyšeľa 0, Mačuga 0, Lichvar 0). Tréner: J. Senko. Myjava: Pollák 5, Valo 5, Watzka 10, Mich. Zeman 7, J. Petráš 13, Pokopec 13, libero M. Vitko (Konc 4, O. Zeman 1, Rúžička 0). Tréner: M. Pipa.

MVP: Patrik Pokopec (TJ Spartak Myjava)

Domáci tím ani dnes nestačil na svojho súpera, navyše opäť nastúpil do zápasu ustráchane, čo bolo vodou na mlyn súperovi. Ľubovňania síce v treťom sete ukázali záblesky zlepšenej hry, ktorá by sa určite páčila ich trénerovi, keby v nej vydržali celý set. Súper však bol dnes nad ich sily a zaslúžene odchádza z Ľubovne s víťazstvom.

Ján Senko, tréner Starej Ľubovne: "My sme začali trošku ustráchane, neodprihrávali sme, útok úplne slabý, Myjava nás predčila vo všetkých herných činnostiach. Potom sa to trošku zlepšilo hlavne na prihrávke aj útočne sme začali skladať lopty. Ale potom zase prišli pasáže 3-4 stratených bodov, Myjava sa dostala na koňa a vyhrávala už 2:0. V poslednom sete sme držali so súperom krok a znova naše zbytočné chyby. Som rád, že sa troška zlepšujeme, že to ide trošku hore."

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Prvý set bol fajn, to čo sme chceli, zatlačiť súpera servisom a ubrániť. Potom v 2. a 3. sete sme to trošku nezvládali v hlave, sme mladý tím a potrebujeme ešte pracovať na psychickej stránke. Dnes bolo dôležité udržať koncentráciu. My sa učíme aj takýmito zápasmi, aj keď dnes bol súper trošku slabší, ale proste sa učíme."

Nasledujúci zápas odohráme v sobotu 6.10.2018 o 18.00 na Myjave. Našim súperom bude vlaňajší majster VK Prievidza.

6 views0 comments

Comentarios


bottom of page