top of page
Search

EXTRALIGA MUŽI VO VOLEJBALE – 12. kolo:VK Prievidza - TJ Spartak Myjava 3:0 (19, 18, 11)

EXTRALIGA MUŽI VO VOLEJBALE – 12. kolo:

VK Prievidza - TJ Spartak Myjava 3:0 (19, 18, 11)

Rozhodovali: Malík a Kováč, 490 divákov.

Prievidza: Ludha 10, Jančura 1, Ihnát 14, Mačuha 13, Mlynarčík 10, Javorčík 8, libero Ľ. Nemec (Pliaseckij 0). Tréner: R. Nemec.

Myjava: Mich. Zeman 1, Zaťko 1, Watzka 5, Pollák 3, J. Petráš 12, Pokopec 8, libero M. Vitko (Valo 0, Konc 2, Jalovecký 0). Tréner: M. Pipa.

MVP: Milan Javorčík (Prievidza)

Výsledok jednotlivých setov kopíruje verne priebeh zápasu. Prievidza sa pomalšie rozbiehala a prvý set bol do polovice bol vyrovnaný. Po Javorčíkovom bode priamo z podania si domáci vytvorili trojbodový náskok, ktorý do konca už len zväčšovali. V druhom sa od Myjavy "kohúti" odtrhli skôr a priebeh setu len kontrolovali. Posledný - tretí už bol absolútne v réžií domácich.

Richard Nemec, tréner Prievidze: "Dnes sa chalani výborne koncentrovali na výkon, gratulujem im. Súpera sme k veľa veciam, okrem úvodu prvého nepustili a som rád , že sme si udržali čisté konto."

Martin Pipa, tréner Myjavy: "Neprihrali sme si, nezaútočili sme, sme mladý tím ... narobili sme veľa chýb a mna len mrzí, že sme neboli dôstojným súperom domácim a občas pôsobili ako juniorský tím."

Nasledujúci zápas odohráme v sobotu 1.12.2018 o 17.00 v Prešove.

Najbližší domáci zápas odohráme v piatok 7.12.2018 o 18.30 hod. proti Zvolenu.