Search

Na turnaji v Zlíne sme skončili na 2. mieste !

Po ďalšom týždni prípravy sme sa v piatok a sobotu predstavili na kvalitne obsadenom turnaji v neďalekom Zlíne. Turnaja sa okrem nás zúčastnili družstvá Sokol Vieden (AUT), reprezentácia ČR – U20, a domáca Fatra Zlín (ČR).


Našim prvým súperom na turnaji bol Sokol Vieden. Do zápasu sme vstúpili sústredene a kvalitne. V prvom sete sme nedali súperovi žiadnu šancu a vyhrali výrazným rozdielom. Do ďalších setov sme nastúpili v kombinovanej zostave tak, aby skúsenosti získavali aj hráči širšieho kádra. Sety už boli vyrovnanejšie, ale víťazstvo v pomere 3:0 nám neuniklo. Sme radi, že v tomto zápase získali skúsenosti aj naši mladší hráči.


V sobotu doobeda sme odohrali druhý zápas proti družstvu reprezentácie ČR U20, ktorá sa pripravuje na majstrovstvá európy, ktorá štartuje o 2 týždne. Tento zápas bol od začiatku do konca vyrovnaný. Súper mal vo svojom kádri mladých, veľmi šikovných a perspektívnych hráčov. Po veľkom boji a našej dobrej hre sme nakoniec zvíťazili 3:2. Podali sme slušný výkon, plný bojovnosti, nasadenia a aj hráčskej kvality.

Náš tretí a zároveň posledný zápas na turnaji sme odohrali proti domácemu družstvu Fatra Zlín. Zároveň to bol aj zápas finálový, pretože obe družstvá mali na konte 2 víťazstvá a žiadnu prehru. Od začiatku bol súper lepší a kontroloval vývoj celého zápasu. Naši hráči neboli schopný na negativný vývoj zápasu zareagovať , postupne sme sa psychicky opustili a dohrávali pod tlakom Zlína. Zápas sme prehrali 3:0, nepredviedli sme dostatočný výkon na zdramatizovanie zápasu.
Celkovo bol turnaj kvalitný a dobre zapadol do hernej prípravy na nový extraligový ročník 2020/21. Vo štvrtok 17.9.2020 odohráme prípravný zápas na domácej pôde proti družstvu Spartak Komárno.


21 views0 comments

Recent Posts

See All
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now